درشش ماه نخست سال۹۹ بیش از یک هزار و۵۴۹ پیشنهاد به دبیرخانه نظام پیشنهادها رسیده است

 
داریوش ستایشگر، مدیرکل دفتر نوسازی وتحول اداری از تعداد یک هزار و549 پیشنهاده رسیده به دبیرخانه نظام جامع پیشنهادها شهرداری شیراز در شش ماه نخست سال99خبر داد.

به گزارش دفتر نوسازی وتحول اداری، داریوش ستایشگر ضمن اشاره به آمار رسیده به دبیرخانه نظام جامع پذیرش و بررسی پیشنهادها گفت:  ایجاد این سامانه با هدف نظام مند شدن ارایه و جمع آوری و قابل پیگیری بودن پیشنهادات و همچنین به عنوان بستری برای مدیریت مشارکتی با پرسنل و شهروندان شهر شیراز راه انداری شده است.
وی در ادامه با تاکید بر اهمیت تأثیر نظام جامع پذیرش و بررسی پیشنهادها در بهبود فرایندها و تصمیم گیری ها تسریع کرد:  در شش ماه اول سال 1399 بیش ازیک هزار و549 پیشنهاد در سامانه نظام پیشنهادهای شهرداری شیراز ثبت شده که تعداد 451 پیشنهاد مورد تایید داوران قرار گرفت. بیشترین موضوعات مطرح شده در نظام پیشنهادات مربوط به خدمات شهری و موضوعات برنامه ریزی بوده است. همچنین 51مورد نامه برای مسیر ارتقاء شغلی همکاران صادر شده است.
وی همچنین با اشاره به نشست های متعدد کارشناسی از بازنگری دستور العمل نظام پیشنهادها خبر داد و گفت: دستور العمل مذکور طی چندین جلسه کارشناسی مورد بازبینی و اصلاح شد و در دستور کار شورای راهبری توسعه مدیریت برای تصویب قرارگرفت.
 گفتنی است؛ نظام پیشنهادهای شهرداری شیراز، نظامی پویا و مدون برای به کارگیری ایده ها و نقطه نظرات همکاران و شهروندان محترم در جهت بهبود فعالیت های سازمانی می باشد.
 
دفتر نوسازی وتحول اداری۱۳۹۹/۰۷/۲۰
منبع : دفتر نوسازی و تحول اداری
بازدید ها : ۶۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید